Centrum revmatologie

Poskytujeme komplexní diagnostickou, léčebnou a preventivní péči o pacienty s chorobami pohybového aparátu. Revmatologie Olomouc je zdravotnické zařízení poskytující diagnostiku a léčbu v oblasti revmatologie se specializací na léčbu těžkých forem revmatoidní artritidy, psoriatické artritidy a Bechtěrevovy nemoci (ankolyzující spondylitidy) pomocí aplikace tzv. biologické léčby.

Revmatologie Olomouc

MUDr. Jitka Průšová má atestaci v oboru revmatologie. Absolvovala odborné stáže na zahraničních klinikách v Rakousku a v Německu, dále v Revmatologickém ústavu v Praze a ve FN Olomouc, kde byl jejím školitelem prof. MUDr. Pavel Horák. Především u něj načerpala zkušenosti s těžkými revmatickými chorobami a získala praxi v aplikaci biologické terapie. Po 8 letech působení v oblasti interní medicíny a současně tříleté revmatologické ambulantní činnosti se od roku 2021 věnovala léčbě závažných revmatických onemocnění v centru biologické léčby v Bruntále. Od roku 2022 působí jako vedoucí lékařka centra biologické léčby na pobočce v Olomouci.

Pravidelně se účastní revmatologických seminářů a kongresů v tuzemsku i v zahraničí. Díky tomu používá při své práci nejnovější odborné poznatky vědy a výzkumu v oboru revmatologie.

Součástí týmu jsou i sestry Bc. Karolína Šebestová a Markéta Janáková.

Můj tým
Zařízení poskytuje zdravotní péči
pro pacienty těchto zdravotních pojišťoven
Kód 111Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Kód 201Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Kód 205Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
Kód 211Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Kód 207Oborová zdravotní pojišťovna
Kód 213Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
© 2024 Revmatologie Olomouc